Olivia Buckland tregon format perfekte në pushime në Barbados - Bota Sot
Olivia Buckland tregon format perfekte në pushime në Barbados

Bota e Yjeve

Olivia Buckland tregon format perfekte në pushime në Barbados

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 23:40
Olivia Buckland

Ylli i reality show Love Island në Britani të Madhe, Olivia Buckland, po kalon pushimet e saj në Karaibe.

Ajo atje është parë me burrin e saj Alex Bowen.

Buckland kishte të veshur bikini ngjyrë argjendi, me të cilat tërhoqi vëmendjen e shumë pushuesve për shkak të formave të saja perfekte.

Barbados është një ndër destinacionet kryesore të vipave.

Buckland dhe Bowen kanë dy vite që janë së bashku prej që u takuan për herë të parë në emision.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...