Kendall dhe Kylie Jenner pozojnë topless - Bota Sot
Kendall dhe Kylie Jenner pozojnë topless

Bota e Yjeve

Kendall dhe Kylie Jenner pozojnë topless

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2019 Në ora: 09:28
Kendall dhe Kylie Jenner

Ato filluan markën e tyre të veshjeve të drejtuara nga të dyja motrat në vitin 2012.

Kendall dhe Kylie Jenner u afruan dhe treguan fizikun e tyre në një foto bardhë e zi, të postuar më pas në Instagram.

Modelja 23 vjeqare dhe miliarderja 21 vjeqare u fotografuan topless në reklamën e re të Kendall+Kylie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...