Siç nuk e keni parë, Irina Shayk shfaqet pa asgjë - Bota Sot
Siç nuk e keni parë, Irina Shayk shfaqet pa asgjë

Bota e Yjeve

Siç nuk e keni parë, Irina Shayk shfaqet pa asgjë

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2019 Në ora: 09:35
Irina Shayk

Kur ju e keni atë, tregojeni.

Supermodelja Irina Shayk u shfaq me një seri fotografish për The Kooples, një markë e modës me qendër në Paris.

Modelja 33 vjeqare dhe ish e dashura e Bradley Cooper u shfaq pa asgjë, vetëm një palë sytjena të shkurtër të zi, duke modeluar qantat./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...