Adriana Lima i ikën kamerave, por... - Bota Sot
Adriana Lima i ikën kamerave, por...

Bota e Yjeve

Adriana Lima i ikën kamerave, por...

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2019 Në ora: 09:43
Adriana Lima

Ajo thuhet se është në lidhjeme biznismenin turk Emir Yumar.

Dhe Adriana Lima dukej sepo fluturonte të hënën, kur arriti në vendpushimin e saj në hotelin në Marbella.

Modelja 38 vjeqare u përpoq të kalonte pa rënë në sy me një kapele të zezë dhe fustan ngjyrë të kaltër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...