Shfaqet e 'zjarrtë' në bikine, gati të tregoj edhe... - Bota Sot
Shfaqet e 'zjarrtë' në bikine, gati të tregoj edhe...

Bota e Yjeve

Shfaqet e 'zjarrtë' në bikine, gati të tregoj edhe...

Nga: Bota sot Më: 30 korrik 2019 Në ora: 09:55
Olivia Culpo

Ajo e kaloj javën e kaluar duke u rrezitur në diellin e Meksikës për festën verore të Revolve.

Dhe të hënën, Olivia Culpo vazhdoj të ju dhuroj fansave një vështrim me fotot e saj seksi të realizuara në bikine.

Ajo u shfaq me bikine ngjyrë të kuqe derisa pozonte përgjatë plazhit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...