E gjithë vëmendja tek Kejvina, modelja shqiptare ‘përvëlon’ me linjat - Bota Sot
E gjithë vëmendja tek Kejvina, modelja shqiptare ‘përvëlon’ me linjat

Bota e Yjeve

E gjithë vëmendja tek Kejvina, modelja shqiptare ‘përvëlon’ me linjat

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 16:05
Kejvina Kthjella

Kejvina Kthjella me çdo kusht dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes edhe këtë kryesisht e bën përmes provokimeve me linjat e saj.

E kur ndodhet në pushime padyshim që nuk kanë si të mungojnë pozat seksi dhe videot që zgjojnë vëmendje.

Modelja shqiptare ka publikuar një video në të cilën ka ‘përvëluar’ me format perfekte të trupit, teksa vëmendja më e madhe ishte tek të pasmet e biondes seksi.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏼‍♀️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Kujtojmë që famën më të madhe modelja e mori si velina e emisionit ‘Xing me Ermalin’ ndërsa tani po vazhdon karrierën si modele.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...