Modelja 49-vjeçare nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në “Instagram” - Bota Sot
Modelja 49-vjeçare nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në “Instagram”

Bota e Yjeve

Modelja 49-vjeçare nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në “Instagram”

Më: 30 korrik 2019 Në ora: 17:58
Naomi Campbell

Modelja e famshme, Naomi Campbell, i ka lënë pa fjalë 7.4 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, teksa ka publikuar një fotografi ku shfaqet nudo.

49-vjeçarja ka nxjerrë nga arkivat një foto, ku ajo shfaqet e shtrirë me kurriz dhe e zhveshur, duke ekspozuar kështu të pasmet e saj dhe që i lë shumë pak vend imagjinatës.

Vetëm me një shall që i mbulon kokën dhe një zinxhir në bel Campbell shfaqet sensuale në maksimum. Menjëherë kanë vërshuar komentet, ku fansat i kanë lënë emoji zemër dhe flakë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat