Lottie Moss mjaftë tërheqëse në të zezë - Bota Sot
Lottie Moss mjaftë tërheqëse në të zezë

Bota e Yjeve

Lottie Moss mjaftë tërheqëse në të zezë

Nga: M.H Më: 31 korrik 2019 Në ora: 10:31
Lottie Moss

Lottie Moss është parë teksa shkëlqen me një fustan të zi, në një premierë në Hollyëood, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ajo është zakonisht në listën e të ftuarve për të gjitha premierat që ndodhin në kryeqytet, mirëpo kësaj rradhe ajo ka lënë përshtypje me fustanin e zi të veshur që theksonte belin e saj dhe dukej elegante në të.

Bukuroshja bjonde stiloi flokët e saj në formë të valëve dhe fytyra e saj ishe më një make up të lehtë por të shkëlqyeshëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...