Këngëtarja Olgera Lleshaj tashmë me status e martuar, ja super festa! - Bota Sot
Këngëtarja Olgera Lleshaj tashmë me status e martuar, ja super festa!

Bota e Yjeve

Këngëtarja Olgera Lleshaj tashmë me status e martuar, ja super festa!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 31 korrik 2019 Në ora: 22:17
Olgera Lleshja

Ajo është një artiste e qetë dhe e ëmbël në punën që bën.

Nuk don shumë të bëjë zhurmë por e saktë dhe e kujdesshme në muzikën që bën ashtu siç nuk ka dashur të bëjë shumë zhurmë në dasmën që ka bërë.

Kjo është këngëtarja Olgera Lleshaj e cila pak kohë më parë është martuar, ndërsa dita e beqarisë apo festa e asaj dite ka qenë fantastike në fotot që kemi zbuluar ku me shoqërinë e saj dhe të familjes në një anije në liqenin e Luzernit kanë realizuar një super festë.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...