Para pak javësh solli në jetë fëmijën e katërt, tregon trupin në formë - Bota Sot
Para pak javësh solli në jetë fëmijën e katërt, tregon trupin në formë

Bota e Yjeve

Para pak javësh solli në jetë fëmijën e katërt, tregon trupin në formë

Nga: Bota sot Më: 31 korrik 2019 Në ora: 23:34
Abbey Clancy

Ajo e solli në jetë fëmijën e saj të katërt, një djalë të quajtur Jack, me 3 qershor.

Dhe Abbey Clancy duket se ishte shumë e etur për të treguar fizikun e saj senzacional, kur shfaq në plazhin e Portugalisë të mërkurën në mbrëmje.

Duke treguar figurën e saj rej modeleje, 33 vjeqarja e zhveshur tregoj trupin e saj vetëm tetë javë pas lindjes së djalit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...