Rihanna shfaqet 'seksi' në të brendshme - Bota Sot
Rihanna shfaqet 'seksi' në të brendshme

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet 'seksi' në të brendshme

Nga: Bota sot Më: 31 korrik 2019 Në ora: 23:47
Rihanna

Ajo kurrë nuk frikësohet për të sjellë pamje të reja.

Dhe Rihanna ishte thjeshtë fantastike në setet me dantella të shpërndara në Instagram, para fillimit të linjës së saj më të re të veshjeve të brendshme, Fenty.

31 vjeqarja u shfaq me sytjena me dantella leopard në një foto mahnitëse, që më pas e ndau me miliona ndjekës të saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...