Vanda Nara nuk di të ndalet, publikon të tjera foto “të nxehta” - Bota Sot
Vanda Nara nuk di të ndalet, publikon të tjera foto “të nxehta”

Bota e Yjeve

Vanda Nara nuk di të ndalet, publikon të tjera foto “të nxehta”

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 06:08
Vanda Nara

Vanda Nara duket se po i shijon në maksimum pushimet e kësaj vere.

Këtë gjë e tregojnë fotot që ajo ka publikuar në rrjetet sociale.

Bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Ikardi, vazhdon të postojë foto të nxehta në “Instagramin” e saj.

Image

Në fotot e publikuara, bien në sy linjat dhe format e saj fizike.

Partnerja e Ikardit është në formë të mirë dhe këtë gjë e pohojnë fansat e saj me komentet dhe pëlqimet në “Instagram”.

Shihni fotot e saj më të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...