Amanda Holden pozon 'seksi' me bikine - Bota Sot
Amanda Holden pozon 'seksi' me bikine

Bota e Yjeve

Amanda Holden pozon 'seksi' me bikine

Nga: Bota sot Më: 1 gusht 2019 Në ora: 23:26
Amanda Holden

Amanda Holden është vërtetë një dhuratë që mund t'i jepet dikujt, por ajo sot tregoj figurën e saj të pabesueshme gjatë pushimeve.

Anëtarja e jurisë së Britain Got Talent po shijon pushimet e saj në Zante, në Greqi me burrin e saj Chris Hughes dhe dy vajzat e tyre Lexi dhe Hollie./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...