Claudia Schiffer pozon e gjitha zhveshur në moshën 49-vjeçare - Bota Sot
Claudia Schiffer pozon e gjitha zhveshur në moshën 49-vjeçare

Bota e Yjeve

Claudia Schiffer pozon e gjitha zhveshur në moshën 49-vjeçare

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 11:09
Claudia Schiffer

Kanë kaluar 25 vite nga dalja e saj e parë në kopertinën e revistës “Vogue Italia” dhe Claudia Schiffer, kthehet më e nxehtë se kurrë.

Ajo pozon e gjitha e zhveshur, majë takave gozhdë, ndonëse është 49 vjeçe.

Ndërkohë për të mbuluar hiret ajo mban përpara një çantë dhe një palë këpucë.

Pavarësisht viteve që mban mbi supe, trupi i saj është i admirueshëm dhe koha duket sikur ka ndalur në vend.

Super modelja gjermane, ndër më të famshmet e të gjitha kohërave, është nënë e tre fëmijëve. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...