Zhvishet biondja seksi, nxjerr gjoksin bombastik në rrugë - Bota Sot
Zhvishet biondja seksi, nxjerr gjoksin bombastik në rrugë

Bota e Yjeve

Zhvishet biondja seksi, nxjerr gjoksin bombastik në rrugë

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 14:38
Chloe Ferry

Aktualisht ajo po qëndron në Ibiza dhe Chloe Ferry goditi kur doli për të bërë blerje.

23 vjeçarja e cila sapo është ndarë nga ylli Geordie Shore, Sam Gowland, u shfaq në rrugë të enjten, e veshur në bikini të zeza, përcjell Bota sot.

Biondja seksi tregoi hiret trupore, duke vënë në pah gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...