“Mbretëresha ime”, artisti britanik konfirmon lidhjen me Era Istrefin - Bota Sot
“Mbretëresha ime”, artisti britanik konfirmon lidhjen me Era Istrefin

Bota e Yjeve

“Mbretëresha ime”, artisti britanik konfirmon lidhjen me Era Istrefin

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 16:52
Era Istrefi

Prej kohësh përflitet se këngëtarja shqiptare Era Istrefi dhe artisti britanik Julian Perretta janë në një lidhje. Fillimisht thashethemet nisën nga komentet që dyshja i bënin njëri-tjetrit ndërsa më vonë u shfaqën çdo herë e më shumë bashkë.

Së fundmi Era dhe Julian kanë nisur pushimet bashkë dhe ndodhen në Mykonos. Gjatë mbrëmjes, Julian ka postur në Instastory një video ku shfaqet duke filmuar Erën dhe shkruan: "Mbretëresha ime".

Me vetëm kaq, artisti sapo konfirmoi lidhjen që është komentuar kaq shumë në media.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...