E kopjoj modelen Kendall Jenner, ja si duket femra me mbipeshë - Bota Sot
E kopjoj modelen Kendall Jenner, ja si duket femra me mbipeshë

Bota e Yjeve

E kopjoj modelen Kendall Jenner, ja si duket femra me mbipeshë

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 19:42
Gemma Collins

Njëra është shitëse e lindur në Essex dhe tjetra një supermodele me famë botërore.

Sidoqoftë, Gemma Collins dhe Kendall Jenner u ndeshen bashkë kur ylli i Towie doli nga studiot e BBC me një fustan rozë që ishte gati identik me fustanin rozë të veshur nga modelja në Kanë, gjatë muajit maj.

E veshur me fustanin ngjyrë rozë të gjerë, ajo mori vëmendje e të gjithëve në rrugë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...