Jennifer Lopez zbërthen këmishën, shfaq gjoksin - Bota Sot
Jennifer Lopez zbërthen këmishën, shfaq gjoksin

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez zbërthen këmishën, shfaq gjoksin

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 20:08
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është parë në Western Wall në Jerusalem të premten.

Performuesja 50 vjeqare, e cila një natë më parë performoj në turneun e saj në Tel Aviv, u pa me një këmishë të bardhë të zberthyer sa që ekspozoj një pjesë të sytjenave.

Keëngëtarja e Dinero është parë me vajzën e saj Emme dhe truprojat e armatosura./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...