Doli të shëtisë qenin, por zhveshja e saj ua mori sytë të gjithëve - Bota Sot
Doli të shëtisë qenin, por zhveshja e saj ua mori sytë të gjithëve

Bota e Yjeve

Doli të shëtisë qenin, por zhveshja e saj ua mori sytë të gjithëve

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2019 Në ora: 20:13
Kimberley Garner

Ajo krenohet me linjat e saj luksoze me veshje të detit.

Dhe Kimberley Garner edhe njëherë ishte reklama e saj më e mirë, kur doli në rrugët e Shën Tropez me rroba banjo të premten.

Ish ylli i Made In Chelsea, dukej sa ka zgjedhur rrobat e saj më ta pazakota derisa shëtiste qenin./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...