Vishet e tëra në lëkurë, ja linjat supermodeles më të bukur në botë - Bota Sot
Vishet e tëra në lëkurë, ja linjat supermodeles më të bukur në botë

Bota e Yjeve

Vishet e tëra në lëkurë, ja linjat supermodeles më të bukur në botë

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 20:21
Rosie Huntington Whiteley

Ajo është një nga supermodelet më të bukura në skenë.

Dhe Rosie Huntington Whiteley dukej e përsosur kur u nis për të parë The Gipsy Kings në Hollywood të premtën.

Supermodelja 32 vjeqare tregoj figurën e saj me pantollona lëkure dh taka të larta./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...