Femra më 'seksi' në botë vishet në fustan të kuq - Bota Sot
Femra më 'seksi' në botë vishet në fustan të kuq

Bota e Yjeve

Femra më 'seksi' në botë vishet në fustan të kuq

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 20:27
Sofia Vergara

Ajo konsiderohet si një nga gratë më të bukura në botë.

Dhe Sofia Vergara e dëshmoj këtë titull derisa mori vëmendjen gjatë një darke romantike me bashkëshortin Joe Manganiello në Los Angelos të premten.

46 vjeqarja mori vëmendjen me një fustan të kuq derisa bashkëshorti i saj dukej elegant./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...