Margot Robbie ekspozon këmbët e bukura - Bota Sot
Margot Robbie ekspozon këmbët e bukura

Bota e Yjeve

Margot Robbie ekspozon këmbët e bukura

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 20:36
Margot Robbie

Ajo ka qenë shumë e 'nxehtë' në promovimin e filmit më të madh të karrierës së saj.

Dhe Margot Robbie dukej shumë elegante kur u bashkua me Leonardo DiCaprio të shtunën në Itali.

Ylli i Suicide Squad dukej fantastike me një fustan këmishë shumë ngjyrëshe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...