Kourtney Kardashian ekspozon trupin me veshje të ngushta - Bota Sot
Kourtney Kardashian ekspozon trupin me veshje të ngushta

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian ekspozon trupin me veshje të ngushta

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 20:49
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian udhëton me plotë stil.

Ylli 40 vjeqar ka treguar linjat e saj me një palë pantollona të shkurtër, derisa kaloj të premten me një aeroplan privat në Sardenjë.

Pranë saj ishin edhe dy fëmijët e saj Mason dhe Reign, dy nga djemtë që ajo i ka me ish-in e saj Scott Disick./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...