Çifti i njohur bëjnë seks në det? - Bota Sot
Çifti i njohur bëjnë seks në det?

Bota e Yjeve

Çifti i njohur bëjnë seks në det?

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2019 Në ora: 21:01
Leona Lewis dhe Derek

Qifti i ri Leona Lewis dhe Derek ndanë një puthje të ëmbel në bordin e një jahti në Capri, derisa po shijojnë muajin e tyre të mjaltit.

Ata u shtrinë krahë për krahë nën rrezet e diellit, përpara se të zhyteshin në det.

Por në një foto të publikuar se nuk dihet nëse ata vetëm po shijojnë ujin e detit apo diqka më tepër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...