Rita Ora performon në Portugali - Bota Sot
Rita Ora performon në Portugali

Bota e Yjeve

Rita Ora performon në Portugali

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 23:31
Rita Ora

Këngëtarja e njohur nga Prishtina, Rita Ora, ka performuar dje në festivalin Meo Sudoeste i cili mbahet në Portugali.

Ajo menjëherë pas pushimeve në Ibiza iu kthye skenës dhe adhuruesve të saj.

Ora pati të veshur një kostum të zi dhe elegant, i cili kishte shkëlqim dhe e bënte këngëtaren të duket seksi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...