Ciara shkëlqeu me fustanin e shkurtër - Bota Sot
Ciara shkëlqeu me fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Ciara shkëlqeu me fustanin e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2019 Në ora: 08:55
Ciara

Kohët e fundit ajo njoftoj se do të jetë drejtoreshë kreative për Nike dhe JordanKids në koleksionin e veshjeve të vjeshtës.

Dhe të dielën, Ciara tregoj letrat e saj kredenciale deri mori pjesë në Beautycon në Los Angelos.

Modelja 33 vjeqare, këngëtarja dhe nëna e dy fëmijëve dukej e përsosur në një fustan të shkurtër të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...