Miley Cyrus thyen heshtjen për ndarjen - Bota Sot
Miley Cyrus thyen heshtjen për ndarjen

Bota e Yjeve

Miley Cyrus thyen heshtjen për ndarjen

Nga: Bota sot Më: 12 gusht 2019 Në ora: 09:02
Miley Cyrus

Ndryshimi është i pashmangshëm, Miley Cyrus ka thyer heshtjen ndaj ndarjes me Liam Hemsëorth, pasi zbulohet se qifti kishte 'shumë cështje'.

Miley Cyrus 26 vjeqare dhe Liam Hemsëorth 29 tronditën fansat me ndarjen e tyre vetëm pas shtatë muajsh martesë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat