Emily Ratajkowski pozon e zhveshur - Bota Sot
Emily Ratajkowski pozon e zhveshur

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski pozon e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 13 gusht 2019 Në ora: 09:41
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ndau disa foto në Instagram të hënën.

Ish studentja e UCLA, ka postuar një selfie e zhveshur derise luante para kamerës.

Aktorja e I Feel Pretty kishte veshur vetëm tre gjerdan me zinxhirë ari dhe unazën e saj të martesës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...