Rozana Radi publikon foto me bikini, zbulon pjesën intime - Bota Sot
Rozana Radi publikon foto me bikini, zbulon pjesën intime

Bota e Yjeve

Rozana Radi publikon foto me bikini, zbulon pjesën intime

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 14:04
Rozana Radi

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi ndodhet me pushime në Santorini të Greqisë.

Nga këto pushime ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi ku shihet duke pozuar me bikini.

Në njërën prej tyre ajo shihet me bikini të zeza buzë pishinës, por për shkak të mbathjeve të vogla, ka zbuluar pjesën anësore të zonës intime.

Bie në sy trupi në formë i Rozit, e cila nuk ka asnjë lëshim.

Ndonëse po shkon rreth 40 vjeçe, Rozana tregohet e kujdesshme sa i takon pamjes dhe këto foto me bikini e konfirmojnë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...