Dakota Johnson me këtë veshje ka konfirmuar kthimin e trendit unik nga vitet ’80 - Bota Sot
Dakota Johnson me këtë veshje ka konfirmuar kthimin e trendit unik nga vitet ’80

Bota e Yjeve

Dakota Johnson me këtë veshje ka konfirmuar kthimin e trendit unik nga vitet ’80

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 21:18
Dakota Johnson

Dakota Johnson pikërisht ka zyrtarizuar kthimin e epoletave, trend i madh mode, i cili ka sunduar në vitet ’80

Femrat e viteve ’80 kanë bartur rroba paksa në mënyrë mashkullore, mirëpo këtë sezon, si edhe në çdo sezon të ardhshëm, para së gjithash, theksohet feminiteti.

Aktorja Dakota Johnson është treguesi i vërtetë për këtë.

Aktorja holivudiane është fotografuar në rrugët e Nju-Jorkut në kompletin shumë të pazakonshëm fund të zi dhe xhaketë me epoleta.

Johnson me këtë veshje ka treguar që kostumet e fuqishme dhe veshjet nga vitet ’80 ende janë trend absolut. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...