Ish-e dashura e Neymar “çmend” me fotot në bregdet - Bota Sot
Ish-e dashura e Neymar “çmend” me fotot në bregdet

Bota e Yjeve

Ish-e dashura e Neymar “çmend” me fotot në bregdet

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:08
Soraja Vuçeliç

Soraja Vuçeliç është një nga femrat më seksi.

Format e saj fizike, “çmendin” këdo që e sheh.

Ish e dashura e lojtarit brazilian, Neymar është gjithashtu mjaft aktive me pozat provokuese në rrjetet sociale.

Ndryshe nga ylli brazilian që po përballet me akuzat për përdhunim, seksbomba serbe ka shpërthyer në “Instagram” me foto  e fundit.

Komentet dhe pëlqimet ndaj fotove kanë qenë të shumta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat