Kendall Jenner ndihet kaq rehat pa grim dhe e pa zbukuruar - Bota Sot
Kendall Jenner ndihet kaq rehat pa grim dhe e pa zbukuruar

Bota e Yjeve

Kendall Jenner ndihet kaq rehat pa grim dhe e pa zbukuruar

Nga: Bota sot Më: 14 gusht 2019 Në ora: 23:26
Kendall Jenner

Tani që është mesi i gushtit, Kendall Jenner po e bën të pamundurn që të ndjehet e qetë.

Modelja 23 vjeqare u pa e veshur me një bluzë të gjatë, të mërkurën në Beverly Hills.

Ajo u shfaq e vetme derisa shtrëngonte në duar telefonin e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...