"Seksi" Kylie Jenner shfaq linjat në bikine

Bota e Yjeve

"Seksi" Kylie Jenner shfaq linjat në bikine

Nga: Bota sot Më: 15 gusht 2019 Në ora: 23:22
Kylie Jenner

Ajo është duke festuar ditëlindjen e saj të 22 përreth Evropës me një jaht 250 milionë dollarë me të afërmi dhe të dashurit e saj.

Dhe Kylie Jenner u sigurua se është në qendër të vëmendjes edhe njëherë kur shfaqi kthesat e saj mahnitëse në një anije në Saint Tropez në Francë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat