Bikinet e vogla nuk i'a mbulojnë asetet

Bota e Yjeve

Bikinet e vogla nuk i'a mbulojnë asetet

Nga: Bota sot Më: 15 gusht 2019 Në ora: 23:38
Charlotte McKinney

Charlotte McKinney ka treguar figurën e saj të bujshme në bikine të vogla, derisa po shijon pushimet në Itali.

Ajo ëshë e njohur rolin e saj në Baywatch.

Dhe ajo dukej e mrekullushme derisa shfaqi figurën e saj në një veshje banjo, e më pas fotot i shpërndau në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat