Dua Lipa një natë jashtë me të dashurin

Bota e Yjeve

Dua Lipa një natë jashtë me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:06
Dua Lipa

Dua Lipa ka shfaqur barkun e saj me një bluzë të shkurtër të kuqe dhe një palë xhinse, gjatë një nate jashtë me të dashurin, Anwar Hadid.

Ata e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në Instagram në fillim të këtij muaji.

Dhe Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u shfaqën bashkë të enjten në mbrëmje./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat