Chrissy Teigen me këtë veshje shfaqet shumë tërheqëse

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen me këtë veshje shfaqet shumë tërheqëse

Nga: Bota sot Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:40
Chrissy Teigen

Chrissy Teigen dhe John Legend kanë marrë vajzën e tyre tre vjeqare Luna në ngjarjen e filmit të Quay x Chrissy Teigen në West Hollywood.

Ajo po bashkëpunon me linjën australiane të syzeve Quay.

Dhe të enjten Chrissy Teigen festoj aktivitetin e saj të fundit, derisa u shoqërua nga bashkëshorti John Legend dhe vajza tre vjeqare, Luna./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat