Një snap 'seksi' para gjumit

Bota e Yjeve

Një snap 'seksi' para gjumit

Nga: Bota sot Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:54
Arabella Chi

Ajo doli në publik me të dashurin e saj Wes Nelson javën e kaluar, pasi u ngrit në famë në serinë e Love Island në vitin 2019.

Dhe Arabella Chi i tregoj të dashurit të saj se qfarë po humbet ai këto momente, kur shfaqi një selfie me një veshje të brendshme nga dhoma e hoteli të saj në Instagram.

Ajo dha një shfaqje mahnitëse kur u paraqit në klubin The Viper Rooms dhe u kthye në dhomën e saj për të marrë një snap seksi para se të shkonte në shtrat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat