Emily Ratajkowski e lagur nga pishina

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski e lagur nga pishina

Nga: Bota sot Më: 17 gusht 2019 Në ora: 09:36
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka sjellë lumturi nga pishina në një selfie e lagur, pasi tregoj sqetullat për Harper Bazaar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Dhe Emily Ratajkowski lë mënjanë insta storiet e saj, derisa po kalonte kohë në pishinë në Los Angeles të premten./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat