Nëna e Rita Orës atraktive, tregon linjat nga pushimet

Bota e Yjeve

Nëna e Rita Orës atraktive, tregon linjat nga pushimet

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:43
Vera Ora

Prindërit e Rita Orës prej ditësh kanë nisur pushimet.

Është nëna e këngëtares shqiptare, Vera ajo që ka publikuar vazhdimisht imazhe nga atje.

Vera është një femër që i kushton rëndësi të madhe paraqitjes dhe fizikut të saj, ajo këtë e ka dëshmuar edhe në foto në bikini.

Në një imazh të fundit, Vera u shfaq në bikini me ngjyrë të bardhë teksa dukej tejet joshëse.

Ndryshe, Vera dhe Niki përveç Ritës kanë dhe dy fëmijë të tjerë, vajzën Elenën dhe djalin, Doni.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat