Jamie dhe Katie u ndanë? Aktori shihet me një grua tjetër

Bota e Yjeve

Jamie dhe Katie u ndanë? Aktori shihet me një grua tjetër

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:54
Aktori shihet me një grua tjetër

Njerëzit kanë filluar të spekulojnë rreth statusit të lidhjes së Jamie Fox dhe Katie Holmes pasi ai u pa me një grua tjetër.

Aktori 51-vjeçar u fotografua duke u mbajtur për duar me një grua të panjohur teksa po dilnin nga një klub nate në Holliwood.

Jamie po e mbante për dorë gruan misterioze gjatë drejtimit të saj per tek vetura e tij Lamborgini SUV.

Hera e fundit që Katie dhe Jamie u panë së bashku ishte kur morën pjesë në Met Gala si çift në muajin maj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat