Madonna mbush 61 vjeç dhe nuk heq dorë nga performancat e çmendura - Bota Sot
Madonna mbush 61 vjeç dhe nuk heq dorë nga performancat e çmendura

Bota e Yjeve

Madonna mbush 61 vjeç dhe nuk heq dorë nga performancat e çmendura

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 11:39
Madonna

Madonna, ylli i muzikës pop, aktore e regjisore, por edhe shkrimtare, ka mbushur 61 vjeç më 16 gusht.

Pavarësisht se vitet kalojnë, “Mbretëresha e pop”-it tregon se është ende në superformë.

Me anë të një video të postuar në llogarinë e “Instagramit”, ajo ka treguar elasticitetin e pabesueshëm fizik.

Image
Image

Ajo duket e gatshme për nisjen e turneut të saj botëror me titull “Mademe X”, i cili do hapë siparin më 12 shtator në Nju Jork.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat