Nusreti e vizitoi Realin, pozoi me lojtarët dhe legjendat - Bota Sot
Nusreti e vizitoi Realin, pozoi me lojtarët dhe legjendat

Bota e Yjeve

Nusreti e vizitoi Realin, pozoi me lojtarët dhe legjendat

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:22
Nusret Gokce dhe lojtarët e Realit

Shefi i famshëm i kuzhinës, Nusret Gokce, vazhdon të jetë sensacion për mënyrën e tij të veçantë të përgatitjes dhe të kriposjes së mishit, ndërsa vizita e të famshmëve në restorantet e tij tashmë është përditshmëri.

Porse kësaj radhe, ai ka vendosur ta vizitojë klubin e tij të zemrës – Real Madridin. Ai ka udhëtuar në Spanjë dhe është takuar me lojtarët dhe stafin e Los Blancos në ndeshjen e parë sezonale në La Liga.

Mbretërit luajtën kundër Celta Vigos në udhëtim të shtunën dhe fituan me rezultat 3-1, ndërsa golat i shënuan Karim Benzema, Toni Kroos dhe Lucas Vazquez, kundrejt golit të vetëm nga Iker Losada në fund të takimit.

Gjatë vizitës së tij, Nusreti ka pasur mundësinë që të takohet dhe të pozojë me futbollistët e Realit, me trajnerin, presidentin, por edhe me legjendat e Los Blancos.

Ai i ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram disa fotografi dhe video nga vizita e tij te klubi mbretëror që i ka shoqëruar edhe me mesazhe. Ai e ka cituar Karim Benzeman t’i ketë thënë se u ka sjellë fat për fillimin e sezonit.

Ndryshe, Nusret Gokce është pronar i një rrjeti restorantesh me emrin “Nusr-Et”, të cilat i ka hapur në Turqi, në Emiratet e Bashkuara Arabe, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe shumë vende të tjera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@zidane legends#saltbae#saltlife#salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“You brought us luck” he said. Great start to the season brother! @karimbenzema

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@thibautcourtois Adam #saltbae#salt#saltlife

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat