Ariana Grande joshëse në styjena rozë - Bota Sot
Ariana Grande joshëse në styjena rozë

Bota e Yjeve

Ariana Grande joshëse në styjena rozë

Nga: Bota sot Më: 19 gusht 2019 Në ora: 07:42
Ariana Grande

Ariana Grande, duket mjaftë joshëse gjersa është duke promovuar setin e saj të fotografive për aromën, Thank U Next, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Këgëtaria është në një turne botëror evropian të Touren Botërore të Sëeetener, mirëpo ajo nuk kursej të shpërndaj disa fotografi me sytjena rozë dhe pantallona të shkurtra, duke mbajtur një shishe me aromën e quajtur sipas albumit të saj të fundit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat