Motra e Xhensilës tregon anën e errët të këngëtares - Bota Sot
Motra e Xhensilës tregon anën e errët të këngëtares

Bota e Yjeve

Motra e Xhensilës tregon anën e errët të këngëtares

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 09:59
Xhensila Myrtezaj dhe Alba

Këtë të diel Xhensila e kaloi me familjen e saj dhe të motrën, Alba e cila tashmë është e njohur. Ndonëse Xhensila këto ditë është larguar nga rrjetet sociale për të shijuar pushimet, e motra na zbuloi vendndodhjen e saj me fotot e videot e postuara.

Alba postoi fillimisht një video ku shfaqet duke u argëtuar me Xhensilën teksa rrotullohen të kapura pas dore.

Ndërsa në videon e rradhës Alba shfaqet duke pozuar në breg të detit, por Xhensila e prish setin fotografik duke shkuar me vrap e duke tentuar ta hedhë motrën në ujë.

Image

“Ana e errët e Xhensilës”, shkruan Alba me humor teksa në fund të video shihet se ajo i shpëton Xhensilës ndërsa këngëtarja e ndjek.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat