Rita Ora sërish në bikine, befason me linjat

Bota e Yjeve

Rita Ora sërish në bikine, befason me linjat

Nga: Bota sot Më: 19 gusht 2019 Në ora: 21:56
Rita Ora

Ajo e filloj udhëtimin e saj në Itali gjatë javës së kaluar, kur ajo u shfaq në skenë bashkë me Jess Glynne në një koncert.

Dhe Rita Ora e shfrytëzoj këtë vend disa ditë më vonë kur u shfaq në brigjet e Porto Cervo, në një jaht.

Këngëtarja 28 vjeqare dukej e bujshme, derisa u shfaq në bikine të zeza, duke treguar fizikun e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat