Eva Murati: A është e vërtetë se nëse pi ujë te Shatërvani bëhesh nuse në Prizren? - Bota Sot
Eva Murati: A është e vërtetë se nëse pi ujë te Shatërvani bëhesh nuse në Prizren?

Bota e Yjeve

Eva Murati: A është e vërtetë se nëse pi ujë te Shatërvani bëhesh nuse në Prizren?

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 23:25
Eva Murati

Eva Murati është një ndër prezantueset më të mira sportive shqiptare.

Bukuroshen jemi mësuar ta shohim në emisione sportive teksa shfaqet tejet elegante, joshëse dhe seksi.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale prej përditshmërisë.

Zeshkania së fundi ka qëndruar në qytetin e Prizrenit, ku ka shijuar bukuritë dhe çdo gjë që ngërthen ky vend.

Prezantuesja ndër të tjerash ka pirë ujë edhe te kroit i sheshit Shadrëvan, duke i besuar thënien se kush pije ujë aty, do të martohet në këtë qytet.

“A është e vërtetë se nëse pi ujë te shatërvani i Prizrenit bëhesh nuse në Prizren? Më erdhi si informate ndërkohë qe pija shishen e dytë”, ka shkruar ndër të tjerash ajo në llogarinë personale në Instagram.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat