Shfaqet joshëse gruaja e aktorit, Kevin Heart ndihet krenar me artisten - Bota Sot
Shfaqet joshëse gruaja e aktorit, Kevin Heart ndihet krenar me artisten

Bota e Yjeve

Shfaqet joshëse gruaja e aktorit, Kevin Heart ndihet krenar me artisten

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 23:33
Kevin Heart dhe Eni Kohart

Kevin Heart është një ndër aktoret më të mirë të botës së hollivudit.

Aktori është një ndër më aktivët në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Ai gjithashtu ka një jetë private dhe shpeshherë publikon fotografi të bashkëshortes, e cila duket mjaft seksi dhe joshëse.

Artisti gjatë ditës së sotme i ka dedikuar disa rreshta bashkëshortes, Eni Kohart që ka pasur datëlindjen.

“Urime datëlindjen gruaja ime Eni Kohart. Unë jam më i mirë falë teje. Të dua gjer në hënë dhe anasjelltas. Faleminderit për të gjitha. Ne po festojmë së bashku”, ka shkruar ai ndër të tjerash.

Ndryshe, Heart është duke punuar në video projekte të reja filmike që do t’i shohim gjatë fund vitit në ekranet e mëdha të kinemave. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drip for sale! 💦💧

A post shared by E N I K O 💋 H A R T (@enikohart) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No place i’d rather be..This is 35! “EDAY” 🤗 #blessed 🏽

A post shared by E N I K O 💋 H A R T (@enikohart) on

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat