Amy Hart duket elegante në xhinse

Bota e Yjeve

Amy Hart duket elegante në xhinse

Nga: Bota sot Më: 21 gusht 2019 Në ora: 08:17
Amy Hart

Amy Hart, duket mjaftë elegante në xhinse, derisa është duke shkuar në koncertin e Ariana Grande në 02 Arena, shkruan Daily Mail, përcjellë Bota sot.

Hart, nuk duket bashkë me yjet e tjera dhe kjo ka ngjallur thashëtheme që ajo mund të ketë keqkuptime me të tjerët.

Ylli, 27 vjeç, dukej elegante në xhinse me një ngjyrë qielli e cila kishte vënë edhe një rrip që theksonte belin e saj të hollë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat