Heidi Klum shijon birrë, plot pasion pranë burrit në pushime

Bota e Yjeve

Heidi Klum shijon birrë, plot pasion pranë burrit në pushime

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 09:09
Heidi Klum me burrin e saj

Modelja e njohur Heidi Klum, ka zgjedhur që të marrë vëmendjen e mediave rozë, duke ndarë momente të ngrohta me burrin e saj Tom Kaulitz.

Dyshja dukeshin si zogj të dashuruar, ndërsa po qëndronin në një nga jahtet luksoze pas vendimit të tyre për të kaluar pushimet në atraksionet italiane.

Klum dukej të mbante veshur një bluzë të lëshuar të thjeshtë ngjyrë qumështi dhe një kapele bejsbolli duke u siguruar që dielli nuk po e dëmtonte shumë ndërsa dhe po shijonte një birrë krah bashkëshortit.

Image

Pas disa momenteve duket se gjërat nisën të ndryshonin dhe Heidi Klum kujdeset edhe më tutje që rrezet e diellit të mos i prishin rehatinë.

Ajo përfundimisht vendos edhe një leckë në kokën e saj, gjë e cila e bënte të çuditshme paraqitjen e saj në këto pushime.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat