Edhe pse 51 vjeçe, këngëtarja çmend fansat me këto foto të nxehta

Bota e Yjeve

Edhe pse 51 vjeçe, këngëtarja çmend fansat me këto foto të nxehta

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 09:23
Sabrina Salerno

Sabrina Salerno vazhdon të tregojë format e saj bombastike edhe në moshën 51-vjeçare.

Këtë gjë e tregojnë këto foto të publikuara në ‘Instagram’ nga “sex symbol” i viteve ’80.

Fotografitë janë realizuar nga Alberto Buzzanca, në të cilat këngëtarja pozon me bikini dhe këmishë të bardhë, pa sutjena.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat